Расходы на периодические издания

Расходы, понесенные в связи с приобретением периодических изданий списуются на фактические затраты бюджетного учреждения, – разъясняет Министерство Финансов и Государственное казначейство Украины.

Лист Міністерства фінансів та Державного казначейства України від 10.12.2007 № 3.4-04/2539-16709 “Про проведення оплати за періодичні видання”.
Державне казначейство України на численні звернення розпорядників бюджетних коштів щодо порядку проведення оплати за періодичні видання повідомляє наступне.
Попередня оплата за періодичні видання проводиться відповідно до підпункту 3 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.06 р. N 1404 “Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” на строк не більше одного року, в межах кошторисних призначень на відповідну мету.
Витрати, пов’язані з придбанням періодичних видань, які не відносяться до бібліотечних фондів, списуються на фактичні видатки установи на підставі отриманих підтвердних документів. Заступник Голови О.Чечуліна